Wprowadzenie – cena

Prosimy o wypełnienie poniższej tabelki, wpisując dane uczestników wydarzenia.

Koszt uczestnictwa naliczany jest automatycznie, w oparciu o poniższy Cennik.

 

500,00 PLN – koszt uczestnictwa przysługujący naszym partnerom

1000,00 PLN – koszt uczestnictwa obowiązujący wszystkie osoby, niebędące w gronie naszych partnerów

Lista uczestników zgłaszanych na "Słowa i liczby, czyli pieniądze w PR"

LP

Imię i nazwisko

Stanowisko

E-mail

Nr Telefonu

Koszt netto

Łącznie


* W przypadku jednorazowego zgłoszenia powyżej 3 osób, prosimy o ponowne uzupełnienie
poniższego formularza lub kontakt z działem obsługi klienta.

Osoba zgłaszająca Osoba zgłaszająca jest reprezentantem firmy, który zgłasza uczestników i z którym możemy się skontaktować w razie wątpliwości dotyczących zgłoszenia. Osoba zgłaszająca nie musi być uczestnikiem.

Imię*

Nazwisko*

Stanowisko*

Telefon*

E-mail*

Kontakt potwierdzający Proszę o wpisanie adresu na który wysłane zostanie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia

E-mail*

E-mail księgowości

Dane firmy do faktury VAT

Nazwa firmy

NIP*

Miejscowość*

Kod pocztowy*

Ulica i nr*

Kraj siedziby

* Pola oznaczone gwiazdką są wymagane

Uwagi i Regulamin

Uwagi

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji i marketingu. więcej... *Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997r. Nr 133 poz. 833) StartupPR informuje, że jest administratorem danych osobowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji i marketingu działalności prowadzonej przez Startup PR i we code, świadczonych usług oraz oferowanych produktów, a także w celu promocji ofert klientów Startup PR i we code. Wyrażam również zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną ofert oraz informacji handlowych dotyczących oraz klientów. Wyrażającemu zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, w tym także prawo ich poprawiania.   
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych innym administratorom. więcej... *Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych innym administratorom, którzy są partnerami StartupPR i których lista znajduje się na stronie wydarzenia w zakładce Partnerzy oraz a tym samym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach promocji i marketingu działalności prowadzonej przez klientów StartupPR w zakresie świadczonych usług oraz oferowanych produktów. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. (Dz. Ust. 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną ofert oraz informacji handlowych klientów StartupPR i we code. Jestem świadomy/a dobrowolności podania danych. Zgodnie z prawem wyrażającemu zgodę przysługuje prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania tych danych lub ich przekazywania innemu administratorowi.   

Dziękujemy za rejestrację

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zgłoszenie udziału w wydarzeniu.
Na wskazany w formularzu on-line adres e-mail została wysłana wiadomość ze szczegółami zgłoszenia. Bardzo prosimy o sprawdzenie jego poprawności.

Aby pobrać fakturę proforma prosimy użyć poniższy guzik.Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zespół StartupPR