O NAS

Startup PR jest częścią projektu publicrelations.pl w ramach którego oferujemy szkolenia, warsztaty i spotkania ze specjalistami.

Jeżeli jesteś szkoleniowcem bądź ekspertem, który chce podzielić się wiedzą w danej dziedzinie, skorzystaj z naszej platformy i dodaj własne wydarzenie. Po zaakceptowaniu warunków oraz po weryfikacji oferty przez administratorów platformy, twoje szkolenie pojawi się na stronie (szczegóły i warunki współpracy znajdziesz w regulaminie).

 


 

Twórcą Startup PR jest Jerzy Ciszewski – założyciel jednej z pierwszych agencji PR w Polsce – Ciszewski Public Relations, przekształconej później w MSLGROUP.

Ciszewski jest aktywny na rynku ponad 24 lata; na swoim koncie ma ogromną ilość zrealizowanych kampanii i projektów zarówno dla międzynarodowych korporacji jak i mniejszych rodzinnych firm. 

W latach 2010 i 2011 agencja prowadzona przez Jerzego Ciszewskiego dwa razy z rzędu została wybrana Agencją Roku w konkursie „Impactor”. Z kolei za kampanię – „Dzień Przytulania”, „Zaufaj wodzie z kranu”, „Hoop Colędowanie” agencja otrzymała wiele prestiżowych nagród, min: Złote Spinacze, Magellan Award, Golden Drum, Impactor, Kreatura.


W 2011 agencja Ciszewski Public Relations została wyróżniona w prestiżowym dla branży rankingu - Holmes Group za 30% wzrost w okresie, gdy większość firm notowała stagnację lub spadek przychodów. 

Od maja 2004 do kwietnia 2005 pełnił funkcję doradcy prezesa Rady Ministrów Marka Belki. Następnie od listopada 2005 sprawował funkcję wiceministra sportu w randze podsekretarza stanu, a później sekretarza stanu w Ministerstwie Sportu.

Agencja działająca na rynku od 1994 roku, w 2011  stała się częścią MSLGROUP (należącej do międzynarodowej grupy Publicis).

Obecnie, Jerzy Ciszewski jest Innowatorem, mentorem, pisarzem, wydawcą i redaktorem naczelnym portalu publicrelations.pl

Co dalej?

Naturalną dla Jerzego Ciszewskiego konsekwencją jest chęć dalszej pracy na rzecz środowiska public relations w Polsce, zarówno jako wydawca opiniotwórczego medium branżowego jak i szkoleniowiec, coach oraz mentor. 


Stworzenie Startup PR jest kontynuacją pracy którą rozpoczął 24 lata temu na rzecz tego środowiska. Kiedyś uczeń, dziś pragnie podzielić się z innymi swoim cennym i unikalnym doświadczeniem w pracy jako PRowiec, Minister, Pisarz i doświadczony biznesmen. 

Wokół siebie gromadzi zarówno zdolną młodzież jak i starszych doświadczonych ekspertów medialnych.