• Jacek Moritz
  • Twórca pierwszej w kraju sieci paczek ekspresowych – do dzisiaj lider rynku pod nazwą DHL po przejęciu przez Deutsche Post.
  • W 1990 roku otworzył firmę spedycyjną Robert J. Moritz Forwarding, pózniej Hellmann Moritz, obecnie po sprzedaży  Hellmann Worldwide Logistics
  • Od 2005 prezes zarządu giełdowej ALTA S.A. (dawniej Trans Universal Poland, potem TUP)
  • Pionier Nowego Urbanizmu w Polsce
  • Prowadzi projekt Siewierz Jeziorna – nowa dzielnica śląskiego miasta Siewierz zaprojektowana zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju przez międzynarodowy zespół najlepszych urbanistów.

OFERTA

PLANOWANIE, CZYLI ZWIĄZKI PRZYCZYNOWO-SKUTKOWE, ENDGAME, SPRZĘŻENIE ZWROTNE - JAK ZARZĄDZAĆ Z SENSEM?

 

 • Wizja - coś czego z zasady brakuje w korporacjach. Odpowiedź na pytanie nie jak to zrobić, tylko CO ZROBIĆ?

 • Poszukiwanie sprzymierzeńców - komu mogłoby zależeć na tym samym?
 • Gotowość do dzielenia się wiedzą, ryzykiem i zyskiem - dlaczego PPP w Polsce nie udaje się i nie ma akceptacji społecznej?
 • Akceptacja błędów i pomyłek, wyciąganie wniosków, re-engineering, elastyczność, zarządzanie zmianą - opozycja korporacyjnego zarządzania czy jego istota?
 • End Game - czyli jak wygląda sukces, po co jest i co dalej.

Czas trwania: 1,5 h
Wstęp Wolny

Zapisy: http://jak-zarzadzac-z-sensem.evenea.pl/

 

Spotkanie odbędzie się 23.11.2016 (środa) o godzinie 11:00 w Campus Google Warsaw, ul. Ząbkowska 27/31. 

 

PROWADZĄCY - JACEK MORITZ

Uczeń eksperymentalnej klasy matematycznej w Liceum im. Gottwalda w Warszawie (dzisiaj im S. Staszica), następnie Politechniki Warszawskiej.
Od 1983 roku pracował jako kurier, sprzedawca, a od 1988 przejął zarządzanie w należącej do jego ojca jednej z pierwszych firm polonijnych Servisco. We wrześniu 1990 roku Servisco uruchomiło pierwszą w krajach postkomunistycznych sieć paczek ekspresowych – do dzisiaj lider rynku pod nazwą DHL, po przejęciu przez Deutsche Post.
W 1990 roku otworzył firmę spedycyjną Robert J. Moritz Forwarding, później Hellmann Moritz, obecnie Hellmann Worldwide Logistics.
Od 2005 prezes zarządu giełdowej ALTA S.A. (dawniej Trans Universal Poland, potem TUP). Przeprowadził proces transformacji spółki od działalności transportowej do inwestycyjnej poprzez restrukturyzację i połączenie z CJ International, a następnie sprzedaż do Raben Group. Od 2007 Alta S.A. zajmuje się rewitalizacją i planowaniem przestrzennym obszarów miejskich oraz inwestycjami w nieruchomości dochodowe (komercyjne).
Pionier Nowego Urbanizmu w Polsce, teraz prowadzi projekt Siewierz Jeziorna – nowa dzielnica śląskiego miasta Siewierz zaprojektowana zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju przez międzynarodowy zespół najlepszych urbanistów.

NIE CZEKAJ!
Zarejestruj się już dziś