• Instrukcja obsługi biznesu – konsultacje, pomoc, doradztwo – Jerzy Ciszewski

  Zajmuję się doradztwem i consultingiem.

  Mam bardzo duże praktyczne doświadczenie biznesowe. W biznesie wygrywałem i przegrywałem. Potrafię zbierać fakty, wydarzenia, wnioski i budować „large picture”. Co jak z praktyki wiem, nie jest powszechną umiejętnością. Dodatkowo bardzo dobrze wiem, że prowadzenie firmy jest niezwykle trudnym zadaniem; od strony umiejętności menadżerskich jak również od strony własnych emocji i psychiki.

  Bywa tak, że niepowodzeniem w prowadzeniu interesów nie jest sama istota danego biznesu czy też otoczenie rynkowe. Często bariery wzrostowe są w najbliższym otoczeniu wspierającym prowadzenie biznesu; bariery są również w nas samych. Każdy człowiek ma w sobie jakieś ograniczenia – czasami zdaje sobie z nich sprawę czasami nie.

  O prowadzeniu agencji public relations, która w istocie jest firmą usługową – wiem wszystko lub prawie wszystko. Czemu od czasu do czasu daje upust na moim portalu informacyjnym www.publicrelations.pl w cyklu „Szefie czy wiesz …”. W ramach prowadzenia agencji doznałem całego spektrum pozytywnych i negatywnych doświadczeń. Choć przed laty tego nie rozumiałem, dziś wiem, że te wszystkie wypadki – jak pilnik - szlifowały mój charakter, doświadczenie i wiedzę. Wielokrotnie upadałem; zawsze jednak się podnosiłem, albo przynajmniej starałem się podnieść.

  Zawsze jednak starałem się zrozumieć technologię sukcesu oraz porażki, ponieważ bardzo zależało mi na mojej firmie i chciałem ją dalej rozwijać.

  Od samego początku wiedziałem, że to właśnie moja osoba jest jej największą szansą oraz największym zagrożeniem.

  Jeśli zatem zdecydujesz się wydać pieniądze na mnie, będziemy dyskutowali, słuchali siebie nawzajem, zadawali pytania - to może okazać się, że wniosę nowe spojrzenie do Twojego biznesu. Ujrzę w nim jakąś słabość, którą należy wyeliminować lub szansę, którą warto wykorzystać.

   
 • Jerzy Ciszewski
  • Przedsiębiorca, mentor, szkoleniowiec z ponad 25-letnim doświadczeniem
  • pionier polskiego PRu, założyciel jednej z pierwszych agencji public relations "Ciszewski PR" (obecnie jako MSLGROUP)
  • dziennikarz "Gazety Wyborczej", "Rzeczpospolitej"
  • pracował w Rządzie prof. Marka Belki
  • miłośnik sportu, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie
  •  specjalizuje się w marketingu politycznym, sportowym, sytuacjach kryzysowych i social mediach

MIEJSCE

Wolę spotykać się w Warszawie, choć w szczególnych przypadkach nie wykluczam podróży do Ciebie. Mogą to być: rozmowy, warsztaty, zlecenie polegające na wydaniu opinii etc. Jestem otwarty na wszelkie formy. Tak, aby dostosować się do Twojego czasu i możliwości organizacyjnych.

 

.

NIE CZEKAJ!
Zarejestruj się już dziś